Jubileusz 150 - lecia Gminy Rzeczniów oraz jublileusz 70- lecia Biblioteki w Rzeczniowie

Wójt Gminy Rzeczniów Karol Burek serdecznie zaprasza wszystkich mieszkańców na uroczystość obchodów jubileuszu 150-lecia Gminy Rzeczniów w dniach 22-24 września 2017r.

Z tej okazji zaplanowaliśmy cykl wydarzeń podkreślających tradycje i wysiłek mieszkańców Gminy na przestrzeni wielu lat.

22 września o godz. 11.30 odbędzie się XII Rzeczniowski Rajd Rowerowy – Ty i Ja. Rowery dwa. Na zakończenie rajdu w pokazie akrobacji na rowerze wystąpi Krystian Herba - pięciokrotny rekordzista Guinessa, finalista programu „Mam talent”

23 września o godz. 10.00 zapraszamy na uroczystą Mszę Św. z poświęceniem Sztandaru Gminy oraz obchodami jubileuszu 150-lecia Gminy Rzeczniów i 70-lecia Gminnej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Rzeczniowie. Atrakcją uroczystości będzie koncert najpiękniejszych melodii musicalowych i operetkowych „La musica mio amore” w wykonaniu artystów z Opery Narodowej.

24 września o godz. 12.30 na boisku przy Zespole Szkół w Rzeczniowie odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze.