Przedszkolaki w Bibliotece

8 maja 2017 r.

Zaczynamy  realizować zamierzenia kulturalne i czytelnicze  z Tygodnia Bibliotek oraz  świętujemy Dzień Bibliotekarza i Bibliotek.  Do drzwi biblioteki w Rzeczniowie puka ogromna gromada przedszkolaków z Pawliczki. Zastanawimy się czy się pomieszczą. Udało się !!!

Teraz chwila refleksji o pracy biblioteki, bibliotekarzy, o książkach dla dzieci  i zachowaniu w bibliotece. Pani Marzena "serwuje" zagadki literackie, niektóre są łatwe dla dzieci, inne są problematyczne.

Ale to nic- tu liczy się aktywność i myślenie. A w tym przedszkolaki są naprawdę dobre.

Na pożegnanie słodki cukierek od bibliotekarek i oczywiście zaproszenie do odwiedzania biblioteki.

Paniom Przedszkolankom dziękujemy za współpracę z Biblioteką, dzieciom za otwartość i uśmiech.