Przyjażni sztabom WOŚP

Przyjaźni sztabom WOŚP -Gramy dla dzieci i seniorów to hasło 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która 12 stycznia 2017 roku zagra również w Rzeczniowie.

Już po raz czwarty w partnerstwie organizowana jest w Rzeczniowie impreza „Przyjaźni Sztabom WOŚP”.

Tym razem koordynatorem głównym imprezy zamkniętej w ramach wsparcia dla 25. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza Publicznego Gimnazjum w Rzeczniowie.

Partnerzy tej imprezy to: Zespół Szkół w Rzeczniowie im. ks. prof. J. Pastuszki w Rzeczniowie, 11 Drużyna Harcerska z Rzeczniowa, Gminna i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Rzeczniowie. Tradycyjnie harcerze z Rzeczniowa będą wolontariuszami podczas WOŚP.

Zbiórkę pieniędzy do puszek zaczynają już o godzinie 16.00 na terenie szkoły, gdzie odbywać będą się towarzyszące wydarzenia.

W programie spotkania znajdą się :

16.00 - Uroczyste rozpoczęcie Finału (dyrektora szkoły).

16.30 - Towarzyski mecz piłki siatkowej (uczniowie). 16.30 - Blok filmowy dla dzieci ( Kino za Rogiem).

16.00 – 20.00 – dyskoteka, w trakcie której przewidziane są:

• 17.30 - „U nas śpiewać każdy może…” - Rodzinne Karaoke (dziecko, rodzic, babcie, dziadkowie);

• Quiz wiedzy „25 lat WOŚP” składający się z 15 pytań;

18.30 – Aukcja przyniesionych przedmiotów.

20.00 - Wręczenie dyplomów za udział w rodzinnym karaoke, quizie wiedzy, meczach.

W trakcie trwanie imprezy będzie można zakupić domowe ciasto, kanapki i napoje, z których całkowity dochód zostanie przeznaczony na WOŚP.

Rodzice, Dziadkowie, Babcie mile widziani- Zapraszamy.